8 MART UMUT EVİ ZİYARETİMİZ

gallery wordpress plugin

Öğretmenlerimiz Selma CENK, Hülya Kumru ve Genel Müdürümüz Mustafa Hasan ÖZÇELİK eşliğinde 11.sınıf Öğrencilerimizle Selçuklu Belediyesi himayelerinde bulunan Umut evine 8 Mart Dünya kadınlar günü vesilesi ile ziyaret ettik ve hastalıkla mücadelede moralin ne kadar önemli olduğunu bir nebzede olsa hatırlatmaya çalıştık.

Umut evinde kalan aileler Konya dışından gelen ve kanser tedavilerini Konya’daki hastanelerde sürdüren hastaların yaklaşık 15-20 dakika süren kemoterapi veya ışın tedavileri sonrasında uzun yolculuk süresine dayanamamaları sebebi ile kullandıklarını öğrenmiş olduk.

Umut evinde kalan hastaların morallerini yükseltmek için yaptığımız bu ziyaretimiz Umut evinde kalan, kanserle mücadele eden hastaların barınma ve servis ihtiyaçlarını karşılayan Selçuklu belediyesine bu örnek davranışından dolayı Gevher Nesibe ailesi olarak teşekkür ederiz.

Teşekkürler;

Selma CENK Hülya KUMRU Mustafa Hasan ÖZÇELİK Güssün PEKİN 5- Orhan DEMİRCİ 6- Enes ÖZKAYA 7-Emine Gülperi YİĞİT  8- Mehmet GÜLCÜ 9- Dilan ÇİÇEK 10- Umut Evi ÇAlışanları